Datexnet - Ważne programy
Zgodnie z Rozporz±dzeniem PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie przetwarzania i ochrony danych osobowych - informujemy że nasz serwis internetowy został dostosowany aby spełnić w/w obowi±zki. Od teraz Twoje dane s± jeszcze bardziej zabezpieczone i masz nad nimi pełn± kontrolę. Więcej o tym w Polityka danych osobowych. DatexNet.pl - to dostęp do internetu radiowego bez limitu, telefonia VOIP, monitoring, telewizja, alarmy i serwis komputerowy.

Adres korespondencyjny

DatexNet mae logo Waldemar Stawski
ul. Kilińskiego 14,
24-170 Kurów


Biuro: Tel/Fax ,
Dział techniczny.


Pon-Pi±t. 9.00 - 17.00 ; Sob: 10.00 - 14.00

Nr. konta bankowego

wBOK

Otwiera się w nowym oknie

Oferty promocyjne

DatexNet & Facebook

Ważne linki

ProgramOpisPobierz
Antywirus AVG Free x86 (32-bit) Ochrona systemu przed wirusami, robakami i trojanami dzięki niemu jesteś bezpieczny w sieci. Zyskujesz szybszy rozruch systemu oraz obsługi animacji Flash i filmów HD oznacza, że będziesz mógł korzystać z serwisów typu YouTube szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej.
Mozilla Firefox13 Jest to jedna z najlepszych alternatyw dla ciągle dominującego lecz nie najlepszego programu do przeglądania stron internetowych.
Gadu Gadu 10.5 Najpopularniejszy w Polsce komunikator, cieszący się niesłabnącą popularnością
Net WinXP/Vista/7 5.2.3 Narzędzie umożliwiające diagnostykę łącza, monitorowanie ilości danych pobieranych i wysyłanych do Internetu.
AdoberReader9.5PL Program który pozwala na otwieranie dokumentów oraz ich drukowanie które są zapisane w formacie PDF.
Skype_XP/Vista/7 Komunikator internetowy z obsługą VoIP, czyli popularna na całym świecie forma telefonu internetowego.
K-Lite Codec Pack 8.95Full Zbiór kodeków m.in.  DivX, XviD, MPEG-4, MP3, AC3 i inne  filtrów DirectShow i kilku innych narzędzi umożliwiających odtwarzanie wielu formatów plików audio i video.
JAVA dla systemu Windows Środowisko uruchomieniowe Java  Standard Edition, czyli kolejna wersja platformy Java , która jest potrzebna do uruchamiania aplikacji i apletów napisanych w języku Java..
Google chrome Jedna z najpopularniejszych przeglądarek na rynku. Oferuje wiele funkcji, takich jak dynamiczne karty.
JDownloader Program pozwala na pobieranie plików zamieszczonych na hostowanych serwerach. Download z RapidShare, HotFile, NetLoad czy FileServe nie stanowi już dla nas problemu.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DatexNet Waldemar Stawski
24-170 Kurów ul. Kilińskiego 14
Tel. 600 23 23 55 , 81 88 08 020

DATExNET.pl    Copyright ©2013 krupapiotr.pl